Apto Espacoso E Completo Proximo A Maria Fumaca
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apto Espacoso E Completo Proximo A Maria Fumaca Bento Gonçalves appartementen bevinden zich binnen 6 minuten te voet van de Igreja Cristo Rei en bieden wifi. Het appartement van 95 m² is op een welgelegen locatie in Bento Gonçalves, in de buurt van de wijnmakerij Aurora gelegen.
Dit 1-badkamer appartement is gelegen binnen 2 km afstand van het Fundaparque Conferentiecentrum. Een wandeling van 10 minuten brengt u naar het stadscentrum. 2-slaapkamer Apto Espacoso E Completo Proximo A Maria Fumaca appartement bevindt zich op 10-minuten rijden van de Igreja São Bento.
Als gasten verblijven in deze accommodatie, hebben ze toegang tot een balkon, een zitruimte en een woonkamer voorzien van airconditioning. Geniet van het comfort van een badkamer in dit appartement, dat met een haardroger en badlakens is uitgerust.
Om uw comfort te verhogen, heeft de accommodatie een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Igreja Comunidade Sao Jose3,9 km
- Milantino Wines and Sparkling Wines4,8 km
- Luchthavens
- Regionale Luchthaven Hugo Cantergiani41 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Bagageopslag
- Kleedkamer
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apto Espacoso E Completo Proximo A Maria Fumaca appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Apto Espacoso E Completo Proximo A Maria Fumaca appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Apto Espacoso E Completo Proximo A Maria Fumaca appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Apto Espacoso E Completo Proximo A Maria Fumaca appartement is $97. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apto Espacoso E Completo Proximo A Maria Fumaca appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apto Espacoso E Completo Proximo A Maria Fumaca appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 95 vierkante meter. - ❓
Komt Apto Espacoso E Completo Proximo A Maria Fumaca appartement tegemoet aan de behoeften van zakenreizigers met specifieke faciliteiten?
Apto Espacoso E Completo Proximo A Maria Fumaca appartement zorgt ervoor dat zakenreizigers toegang hebben tot verschillende faciliteiten, waaronder een bureau.